Środa, 2 września 2026 r. · Imieniny: Juliana, Stefana, Wilhelma13° pochmurnie· Powietrze: Bardzo dobry· EUR 4,33 zł zł / USD 3,74 zł zł
citytorun.pl
Przetarg na sprzedaż samochodu w ŚDS w Osieku nad Wisłą
Wiadomości z ostatniej chwili

Przetarg na sprzedaż samochodu w ŚDS w Osieku nad Wisłą

Chcesz częściej widzieć wiadomości z miasta Toruń w Google? Obserwuj citytorun.pl
JMJustyna Michalska03.07.2026, 12:14aktualizacja 03.07.20261 min czytania Skomentuj

Środowiskowy Dom Samopomocy w Osieku nad Wisłą ogłosił przetarg na sprzedaż samochodu. Na sprzedaż jest Volkswagen Transporter Combi z 2006 roku, którego cena wywoławcza wynosi 16 636,00 zł brutto.

Czytaj także

3. Toruński Kongres Dialogu: Miasto dla Młodych

Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy (ŚDS) w Osieku nad Wisłą ogłosił przetarg pisemny na sprzedaż służbowego samochodu, który stanowi część majątku placówki.

Na sprzedaż wystawiony jest Volkswagen Transporter Combi z 2006 roku, przeznaczony dla 9 osób. Cena wywoławcza wynosi 16 636,00 zł brutto.

Pojazd można obejrzeć w siedzibie ŚDS, mieszczącej się przy ul. Spacerowej 17, w dni powszednie, w godzinach od 8:00 do 13:00, po wcześniejszym umówieniu się z Dyrektorem pod numerem telefonu 882 415 875.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „PRZETARG – sprzedaż Volkswagen Transporter” do 9 lipca 2026 r. do godz. 14:00 w sekretariacie ŚDS. Termin składania ofert jest uzależniony od daty i godziny ich wpływu.

Otwarcie ofert zaplanowano na 10 lipca 2026 r. o godz. 9:00, a rozstrzygnięcie przetargu przewidziano na 13 lipca 2026 r.

Wzór formularza ofertowego dostępny jest w siedzibie ŚDS oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej ŚDS w zakładce „Ogłoszenia i komunikaty”.

Jedynym kryterium oceny ofert będzie cena (100%). Najkorzystniejsza oferta to ta z najwyższą zaproponowaną wartością, nie niższą od ceny wywoławczej.

Szczegółowe informacje na temat przetargu można uzyskać pod numerem telefonu 882 415 875, w godzinach od 8:00 do 14:00.

Galeria zdjęć

Źródło (tekst i zdjęcia):Starostwo Powiatowe w Toruniu
Jak oceniasz ten materiał?
Brak ocen
Oceń:
Komentarze
0/1000

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje.

JM
Justyna Michalska
Redaktor Naczelny
Wszystkie artykuły autora →

Sprawdź również