Informujemy, że od poniedziałku, 8 czerwca, wznowiony zostanie ruch tramwajowy na stałych trasach linii nr 2, 4 i 7.

Tramwaje będą kursować po nowo zbudowanym torze północnym w ciągu ul. Kościuszki.

Równocześnie przypominamy, że z powodu prac modernizacyjnych torowiska w ciągu ul. Konstytucji 3 Maja, od 8 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej na liniach tramwajowych 1, 5 i 6.

Źródło (tekst i zdjęcia):