W związku z modernizacją torowiska na ul. Konstytucji 3 Maja, od poniedziałku 8 czerwca br. zamknięte zostanie przejście dla pieszych przy Rondzie Honorowych Dawców Krwi od strony ul. Wyszyńskiego.
Pieszych prosimy o korzystanie z przejścia znajdującego się od strony szpitala.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
Źródło (tekst i zdjęcia):