W związku z modernizacją torowiska na ul. Konstytucji 3 Maja, od poniedziałku 8 czerwca br. zamknięte zostanie przejście dla pieszych przy Rondzie Honorowych Dawców Krwi od strony ul. Wyszyńskiego.

Pieszych prosimy o korzystanie z przejścia znajdującego się od strony szpitala.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Źródło (tekst i zdjęcia):